O nas

Kim są fitheroes

Jesteśmy parą fitfreaków, która uwielbia sportowe wyzwania. Wprawdzie to nie sport połączył nasze drogi i każde z nas na swój własny sposób odkrywało swoje możliwości., to jednogłośnie musimy przyznać, że to właśnie sport i obopulna miłość do ciężarów pozwala nam wytrwać. Niewątpliwie jest naszym spoiwem, sposobem na doskonalenie się na każdej płaszczyźnie życia, a przed wszystkim pozwala nam cieszyć się sobą i spełniać nasze marzenia.


By móc się w pełni realizować, aktywnie działać, a w szczególności zarażać sportową pasją stworzyliśmy profil Fit Heroes.

Zastanawiacie się dlaczego taka nazwa?

Fit, czyli zdrowie, ruch, sport oraz wszystkie inne hasła, które mogą kojarzyć się nam z aktywnym i zdrowym trybem życia.
Heroes, czyli bohaterowie, postaci z bajek, który posiadają przeróżne supermoce;-) Dziecinne?


Zatem spójcie na to z zupełnie innej strony!


Wierzymy w  to, że każdy z nas może być bohaterem, bo każdy z nas posiada jakiś dar, niesamowitą moc. Wystarczy ją tylko w sobie odnaleźć i wykorzystać w każdym z nas drzemiący potencjał.  Przekonanie w naszą teorię z pewnością daje nam siłę i pozwala niekiedy choć na moment oderwać się od realnego świata.
Dlatego nie czekajcie dłużej i zostańcie bohaterami dla siebie i innych. Nie ważne jaki rodzaj sportu uprawiacie idźcie do przodu i wykorzystujcie swoje moce!

 

 

20 tyś.

podniesionych
kilogramów

53 mln.

przepracowanych
godzin

700 mln.

spalonych kalorji

Instagram

           

Wszystkie prawa zastrzeżone www.fitheroes.pl
projekt i wykonanie: