Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness 2017

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 2017 – GRODZISK WLKP 17-18.2017r.

Zawody w Grodzisku Wielkopolskim 17-18.2017r. Drugie zawody w sezonie wiosennym w Grodzisku Wielkopolskim zaliczone! Grodzisk Wielkopolski to niewielka miejscowość położona od Poznania o około 55km z około 14 tys. mieszkańców. Od mojego rodzinnego Bytowa 288km, także przed samymi zawodami czekała mnie nie krótka podroż ;-)
Zawody w Grodzisku to reaktywacja zawodów sprzed 30lat czyli swoisty powrót do przeszłości z którym organizatorzy poradzili sobie idealnie! Zawody odbywały się na przestronnej hali sportowej, gdzie udostępnione były szatnie dla zawodników, backstage (co jest rzadko spotykane na tego typu zawodach, zazwyczaj zawodnicy szykują się do zawodów między widzami). Sama impreza rozpoczynała się weryfikacją, która odbyła się w piątek 17.03. Waga pokazała 97,9kg także spokojnie zmieściłem się pod limitem, który wynosił do 100kg ?
Natomiast zawody główne rozpoczynały się 18.03 o godzinie 9 a mój blok według harmonogramu po godzinie 14. I wszystko odbyło się według harmonogramu co również z własnego doświadczenia wiem, że bywa różnie ;-)
Względem zawodów z ubiegłego tygodnia w Żelistrzewie (12.03.2017r) udało się poprawić pozowanie, układ dowolny jak i formę z czego jestem bardzo zadowolony jednak czuję niedosyt bo do 3 miejsca zabrakło 2pkt. Jednak z werdyktem sędziów się nie dyskutuje tylko zaciska pieści i robi dalej swoje!
Kolejne zawody to Mistrzostwa Pomorza w moim rodzinnym Bytowie dlatego chciałbym wypaść na nich jak najlepiej!
Trzymać kciuki!

Instagram

           

Wszystkie prawa zastrzeżone www.fitheroes.pl
projekt i wykonanie: